fbpx

Zacznij zarabiać! Otwórz własny gabinet hiperbaryczny.

Wyjątkowe właściwości regeneracyjnego nasycenia tlenem całego organizmu! Łagodne komory hiperbaryczne pomogły już setkom tysięcy osób na całym świecie. To doskonały sposób na odnowę biologiczną organizmu, poprawę wyników sportowych, polepszenie kondycji i wyglądu skóry.

Co to jest sesja hiperbaryczna?

Sesja hiperbaryczna (mHBOT) to bezbolesna i nieinwazyjna metoda, w czasie której przebywasz w środowisku o podwyższonym ciśnieniu i oddychasz zwiększoną ilością tlenu. Te wyjątkowe warunki, które wytwarza łagodna komora hiperbaryczna sprawiają, że tlen lepiej rozpuszcza się w organizmie i zwiększa wielokrotnie dotlenienie wszystkich komórek. A dobrze dotleniony organizm to więcej energii, lepsze samopoczucie i wsparcie w odnowie biologicznej.

Możesz pobudzić procesy regeneracyjne swojego ciała, tak jak robi to wiele gwiazd filmowych i najlepsi sportowcy na świecie. W czasie relaksującej sesji, trwającej od 60 do 90 minut możesz zadbać o sprawność całego organizmu. A wszystko w czasie, który poświęcisz na czytanie książek, oglądanie ulubionego serialu, czy po prostu regeneracyjną drzemkę.

Taki może być przychód Twojego gabinetu

15 750 zł

15 750 zł

Cena za jedną sesję:

Ilość dni pracy komory w miesiącu:

Ilość wykonywanych sesji w ciągu dnia pracy:

Ilość komór pracujących w gabinecie*:

*Lokal o powierzchni 35m2 zazwyczaj pozwala na instalację 2 urządzeń.


Kto zostanie klientem Twojego gabinetu?

Sportowcy

Dla szybszej regeneracji po treningu i zwiększenia osiągów

Sesja hiperbaryczna powoduje szybszy powrót do formy po treningu czy zawodach. Wraz z kolejnymi sesjami w komorze organizm wypoczywa, ma dostarczoną optymalną dawkę tlenu, co pozwala na jeszcze wydajniejsze i skuteczniejsze treningi.

Sesja hiperbaryczna jest dopuszczona przez Światową Agencję Antydopingową WADA, dzięki czemu przez wielu określana jest naturalnym, legalnym dopingiem. Łagodnych komór hiperbarycznych używa regularnie wielu znanych sportowców, w tym między innymi pływak Michael Phelps, piłkarz Cristiano Ronaldo, golfista Tiger Woods, tenisista Novak Djokovic, koszykarz LeBron James, zawodnik MMA Daniel Cormier.

Osoby dbające o urodę

Dla odwrócenia skutków starzenia

Wiele gwiazd show biznesu korzysta z sesji hiperbarycznej dla szybszego odpoczynku i odnowy biologicznej swojego organizmu zarówno na co dzień, jak i podczas nie rzadko wielogodzinnych dni zdjęciowych. To również świetny sposób na to, by zadbać o skórę i zatrzymać młody wygląd na dłużej. To jedna z metod celebrytów, aby zachować wspaniały wygląd na czerwonym dywanie i poza nim. Spędzając czas w łagodnej komorze hiperbarycznej pozwalamy naszemu organizmowi przebywać w warunkach sprzyjających procesom antystresowym oraz anti-aging.

Osoby szukające sposobu na relaks

Dla przywrócenia balansu życiowego

Każdy z nas codziennie zmaga się z wieloma wyzwaniami zarówno zawodowymi, jak i życiowymi. Żyjemy w znacznie większym tempie, niż jeszcze 20 lat temu, dlatego tak ważne jest znalezienie odpowiedniego sposobu na odpoczynek i relaks. Sesje w łagodnej komorze hiperbarycznej to idealne rozwiązanie, aby znaleźć chwilę tylko dla siebie. Środowisko wytwarzane w czasie sesji hiperbarycznej pozwala na wyciszenie się, odprężenie organizmu, lepsze dotlenienie, a co za tym idzie – wartościowy odpoczynek.

Co warto wiedzieć?

 • W lokalu o powierzchni ok. 35m2 możesz wstawić 2 komory. Miejsce potrzebne pod każdą dodatkową komorę to 6m2.
 • Średnia, standardowa cena sesji w Polsce wynosi  120zł, w zależności od ilości zakupionych sesji (pakiet).
 • Klienci z reguły wykupują pakiety kilkudziesięciu sesji, wykonywanych kilka razy w tygodniu.
 • Nawet 12 000 zł przychodu miesięcznie z każdej komory.
 • Rata leasingu wynosi poniżej 1000 zł miesięcznie dla jednej komory hiperbarycznej.
 • Koszt pracy łagodnej komory hiperbarycznej to mniej niż 5zł/godz.

Co otrzymujesz od nas?

 • Pomysł na biznes.
 • Pomoc w kwestiach leasingu.
 • Wysokiej jakości, bezpieczne i łatwe w obsłudze łagodne komory hiperbaryczne.
 • Szkolenia z obsługi zakończone certyfikatem.
 • Wsparcie specjalistów w zakresie reklamy dopasowanej do Twojego gabinetu.
 • Możliwość przygotowania materiałów reklamowych niezbędnych na start (spersonalizowana strona WWW, ulotki, vouchery, firmowy fanpage) .
 • Współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.
Pomysł na biznes
Współpracę z liderem na rynku
Pomoc w uzyskaniu leasingu
Wsparcie marketingowe
Pełną gwarancję i szybki serwis
Szkolenia z obsługi dla całego zespołu
Pomysł na biznes
Współpracę z liderem na rynku
Pomoc w uzyskaniu leasingu
Wsparcie marketingowe
Pełna gwarancja i szybki serwis
Szkolenia z obsługi dla całego zespołu

OMNIOXY to zespół specjalistów, który pomoże Ci osiągnąć sukces

To, co nas wyróżnia, to ogromne doświadczenie w prowadzeniu gabinetu hiperbarycznego, a także w reklamie i marketingu. Mamy rozbudowany i doświadczony zespół marketingowy, który przygotuje dla Ciebie pakiet marketingowy. W stworzonych przez nas materiałach zostaną umieszczone treści i zdjęcia związane z łagodną tlenoterapią hiperbaryczną, przygotujemy również materiały reklamowe na bazie Twojego logo oraz przeprowadzimy kampanię reklamową, która pomoże wypromować cały Twój biznes. Dopiero zaczynasz? Stworzymy dla Ciebie markę od zera! Nieustannie wspieramy naszych klientów i ich działania.

Dowiesz się, jak zarabiać dzięki łagodnym komorom hiperbarycznym.

Zostaw swoje namiary, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą

  Menu